Başlıksız Belge
Başlıksız Belge
 Kaygan Zeminde Araç Kullanma Kuralları
 Maddi Hasarlı Trafik Kazasında Ne Yapmalısınız
 Alınması Gereken Önlemler
 Trafik Kazasına Karıştığınızda Nasıl Davranmalı
 Hayat Kurtaran Trafik Kuralları
 
 
   B Sınıfı Ehliyet

Yalova ehliyet,Yalova da Sürücü Kursu,Yalova Ehliyet Kursu Fiyatları,Yalova Sürücü Kursu Ücretleri,Yalova Ehliyet kursu Ücretleri,Yalova Sürücü Kursu Fiyatları,Yalova Direksiyon Dersleri,Yalova'nın En Kaliteli Sürücü Kursu,Yalova B Sınıfı Ehliyet Fiyatları,B Ehliyet,Ehliyet Nasıl Alınır,Ehliyet Tarihleri,Ehliyet Kursu arıyorum,Yalova da Ehliyet Kursu Fiyatları,Yalova Sürücü Kursu Fiyatları,Yalova Direksiyon Dersleri,Yalova'nın En iyi Ehliyet Kursuna Hoş Geldiniz.Yalova'nın En Kaliteli Ehliyet Kursu ve Yalova'nın En İyi Sürücü Kursuna Hoş Geldiniz,Yalova Sürücü Kusu Kayıt Evrakları,Yalova da Ehliyet bizim işimiz,Yalova da ehliyet almak bir keyiftir.
Kalitenin Adresine Alpay Sürücü Kursuna Hoşgeldiniz 

TEL:0226 811 07 07 -  0532 326 89 22   

SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ CANLI DESTEK EKİBİMİZE ANLIK OLARAK CANLI CANLI SORABİLİR VEYA 
TELEFON NUMARANIZI VERİRSENİZ SİZİ HEMEN ARAYABİLİR DAHA AYRINTILI BİLGİ VEREBİLİRİZ

Sürücü kursumuzda pandemiden dolayı tüm sağlık ve hijyen önlemleri alınmış olup, güvenle eğitimlerinizi alabilirsiniz. Sınıflarımızın her biri 55 m2 olup yaklaşık  2 m2 'ye bir kursiyer düşmektedir.Araçlarda direksiyon eğitimleri birebir yapılmakta olup,her adayın ateşi ölçülerek,dezenfektan yapılarak adaylar araca maske ile alınmaktadır.Covit 19 ile ilgili olarak her hangi bir endişe duymadan kursumuzdan güvenle eğitimlerinizi ve ehliyetinizi alabilirsiniz.Herkese sağlıklı günler dileriz.

Yalova'da en iyi eğitimi, en uygun fiyata, Alpay
Sürücü Kursundan alma garantisi veriyoruz .

Dönemin başlama tarihi 1 ŞUBAT dır.
Şubat ayında test sınavına girip Mart'da
uygulamalı direksiyon sınavına girerek
ehliyet alabilirsiniz. 
Kursumuzda Nissan Juke araçlar ve uzman eğitmenler ile direksiyon eğitimi veriyoruz.Sürücü kursumuzda 
kullanılan araçların kalitesi ve dizel olması çok önem arz etmektedir.
Kursumuzda direksiyon dersleri Türkiye'de sadece kursumuzda olan gerçek bir araç ile birebir aynı olan SİMİLASYON ile başlamaktadır.
Uygulamalı direksiyon derslerine başlamadan önce adaylarımız araç kullanmayı öğrenmiş olmakta,kurallara uygun olarak durmayı,kalkmayı,vites değişimini,kumanda pedallarını,
dönüş yapmayı ve genel olarak araç kullanmayı öğrenmiş olmaktadırlar.
Bizim adaylarımız Trafikte ilk araç kullanmaya başladıklarında artık araç kullanmayı biliyor olduklarından sadece pratik yapmaktadırlar.
Tabiki buda yüksek başarıyı beraberinde getirmektedir.

Sınav süresince yaklaşık tarfiğin durumuna göre değişebilir ama en az 30 kez dur kalk yapmak gerekir ve her kalkış bir risk olabilir. Dizel olmayan bir aracın debriyajını bıraktığınız anda dengeli bir şekilde gaza da basmak gerekir, basmadığımızda araç stop edecektir ikinci stopta zaten sınav bitecektir.

Araçlarımızın tamamı dizel ve Suv grubudur ,yani yüksek ve görüş açısı çok fazla olan araçlardır her ne kadar kalkışlarda gaza basmak gereksede bizim araçlarımız bu eksiği tolere edebilmektedir.
Araçlarımızın tamamı bakımlı ve yeni olup park sensörü vardır. Aynaları büyük olup geri düz gitme, geri L park yapma ve iki araç arası paralel park yaparken çok rahat bir sürüş sağlamakta ve işimizi kolaylaştırmaktadır.
Unutmamak gerekir ki sınav 35 dk sürmektedir ve sınavı geçmek için bu süre zarfında kusursuz bir sürüş gerekiyor, sınav heycanından dolayı yapılan bazı hataları aracın örtmesi aday açısından çok büyük bir avantajdır.
Alpay Sürücü Kursu Yalova'da en çok kursiyer mezun eden en çok ehliyet veren kursudur. 

Bizim temel prensibimiz bize güvenen ve bizden eğitim almak için bize gelmiş olan adaylarımızı asla pişman etmeyip iyi ki de Alpay Sürücü Kursuna kayıt olmuşum dedirtmek için tüm ekibimiz ile birlikte canla başla titiz bir şekilde çalışmaktayız.Google yorumlarımızda adaylarımızın yaptığı yorumlar bizim için gerçek bir gurur kaynağıdır. 

Artık Yalova da rekabet fiyatta değil, kalitede, eğitimde ve hizmette yapılmaktadır.
Yalova'da sürücü kursu kayıt tarihleri hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kurslar arasında seçim yaparken tüm kursların fiyatının aynı olduğunu, tercih yaparken hangi kurs daha iyi eğitim ve hizmet veriyorsa tercihinizin de orası olmasını öneririz.Yalova Valiliğinin belirlemiş olduğu 3.080 TL en düşük taban ücret uygulandığını göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.

Neden bizi tercih etmelisiniz;
Dünyanın en gelişmiş ve Türkiyede tek olan direksiyon dersi eğitim similatörü ile hayatında hiç araba kullanmayı denememiş ve hiç bir fikri olmayan adaylarımızı uçak pilotu yetiştirilen simülasyonlar ile biz sürücü yetiştiriyoruz, korkmadan heyecanlanmadan paniklemeden araba kullanmayı çok kolay bir şekilde öğretiyoruz, çünkü araba kullanmak aslında çok da zor bir şey değildir ama korku ve heyecan mantığı kapatmakta ve öğrenmeyi çok geciktirmektedir.İşte biz tam olarak bunu yapıyoruz ve adaylarımızın araba kullanmayı öğrenmelerini hem kolaylaştırıyor hemde eğlenceli hale getiriyoruz hal böyle olunca Alpay Sürücü Kursunda araba kullanmak keyife dönüşüyor.

Kurs ücretleri tüm Yalova için valilik tarafından belirlenmiş
olup 2022 yılı en düşük taban ücret B sınıfı otomobil ehliyeti 3.080TL'dir.
Kursların 16 saat direksiyon eğitimi vermesi zorunludur. Bu ücretin altında kayıt olanlar ve kayıt yapanlar hakkında milli eğitim tarafından yasal işlem yapılmaktadır. Sebebi ise bu ücretin altında işlem yapan ve yaptıranların, eğitim almadan sınava girmiş yada girecek oldukları kabul edilerek, tespit edildiği andan itibaren iptal işlemi başlamaktadır. Çünkü karayolları trafik kanununda yazdığı üzere hile ile alınan ehliyetler ve usulsüz alınan ehliyetler iptal olur denmektedir. Bu nedenle sorun yaşamamak için doğru ve yasal işlem yapan bir kurum seçmenizi öneririz.

Yeni Sınav Yönetmeliğine Göre
5 Aralık 2015 tarihli yeni yönetmelikte direksiyon öğretmeni adayın direksiyon eğitimleri sonunda adayımız sınava hazırdır onayı verene kadar, ilan edilen ücret üzerinden uygulamalı direksiyon dersi almaya devam eder denmektedir. Sürücü kursunun öğreticisinden onay alan aday milli eğitimin yaptığı uygulamalı sınava girmeye hak kazanır.
Türkiyede tek olan gerçek araç simülatörü ile heyecan ve panik yapmadan araç  kullanmayı öğretiyor
ve sonrasında son model Bmw ve Nissan Juke eğtim araçları ile 
akan trafikte pratik eğitim yapıyoruz.

DİREKSİYON DERSİ EĞİTİM SİMÜLASYONUMUZ

Güvenli sürüş uzmanları eşliğinde gerçek araç simülatörü ile araç kullanmayı öğretiyor sıfır km Nissan Juke araçlar ile akan trafikte eğitim veriyoruz.
Toplam her dersi tam olarak 50 dk olan birebir 14 saat direksiyon eğitimi dersi veriyoruz.

B Sınıfı Otomobil Direksiyon Sınavının Nasıl Olacağını Görmek İçin Buraya Tıklayınız

 Önemli Tavsiyelerimiz:
1-Hayatınızda ilk ve son kez alacağınız bu değerli eğitimin en kalitelisini, en iyisini alınız.
2-Araç kullanmayı bilenlerin de kesinlikle direksiyon derslerine gelmeleri gerekir, çünkü; sınavda sadece araç kullanıp kullanmadığınıza değil, aynı zamanda kurallara uygun araç kullanıp kullanmadığınız değerlendirilir.
3-Yalova da 15 bin kişiyi ehliyet sahibi yapan Alpay Sürücü Kursları kaliteden ödün vermeden,trafiğe yeni bilinçli donanımlı sürücüler yetiştirmeye devam etmektedir.
    YALOVA B SINIFI EHLİYETİ DİREKSİYON SINAVI GÜZERGAH HARİTASI;    

YALOVA'NIN EN KALİTELİ VE EN BAŞARILI SÜRÜCÜ KURSU ALPAY SÜRÜCÜ KURSUDUR.
YALOVA DA EHLİYET KURSU DENİLİNCE AKLA İLK ÖNCE ALPAY SÜRÜCÜ KURSU GELİR.

Yalova da Sürücü Kursu fiyatları,Yalova Sürücü Kursları,Yalovanın Sürücü Kursu Fiyatları,Yalova da Sürücü Kursu Ücretleri,Yalova Ehlliyet Kursları,Yalova Ehliyet Kursu Ücretleri,Yalovadaki Sürücü Kursları,Yalova Ehliyet,Yalova daki Sürücü Kursları,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motosiklet Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti Fiyatları,Yalova A2 Ehliyeti,Yalova A2 Motor Ehliyeti,Yalova A Sınıfı Motor Ehliyeti,Yalova Özel Direksiyon Dersi,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Direksiyon Dersi,Yalova Özel Direksiyon Dersi Ücretleri,Bizim Uzmanlık Alanımız Olup,Herkesi Bu Kaliteli Bir Eğitim Almaya Davet Ediyor ,Kaliteli Eğitimin Keyfini Yaşamaya Davet Ediyoruz.Sürücü Kursu,Sürücü Kursları,Sürücü Kursu fiyatları,Sürücü kursu ücretleri,Yalova ehlliyet kursları,Yalova ehliyet kursu ücretleri,Yalovadaki sürücü kursları,Yalova ehliyet,Yalova daki sürücü kursları,Yalova motor ehliyeti,Yalova Motosiklet ehliyeti,Yalova motor ehliyeti fiyatları,Yalova A2 ehliyeti,Yalova A2 motor ehliyeti,Yalova Özel direksiyon dersi,Yalova Motosiklet eğitimleri,Yalova Direksiyon dersi,Yalova özel direksiyon dersi ücretleri,Bizim uzmanlık alanımız olup,herkesi bu kaliteli bir eğitim almaya davet ediyor kaliteli eğitimin keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Yalova sürücü kursu kayıt tarihleri,Yalova'da ki sürücü kursları
 
Tüm Hakları Saklıdır. Alpay Sürücü Kursları

  


 Tel : +90 226 811 07 07
 Faks : +90 226 811 23 24
 E-mail : info @ alpaysurucukursu.com.tr
 Adres : Rüstempaşa Mah. Gazi Paşa Cad. Hürriyet Sok. No:3 Merkez / Yalova / Türkiye
Yalova Sürücü Kursu - Yalova Motosiklet Eğitimi ve Fiyatları - YALOVA DA Kİ SÜRÜCÜ KURSU FİYATLARI - Yalova Ehliyet Fiyatları - Yalova Ehliyet Kursları - Yalova Motosiklet Eğitimleri - Yalova Sürücü Kursları - Yalova da A2 Motor Ehliyeti - Yalova da özel direksiyon dersi - Yalova da Ehliyetin adresi Alpay Sürücü Kursu - Yalova Ehliyet Kursu Fiyatları - Yalova da ki Sürücü Kursları - Google Tümceleri - Google Kelimeleri -
Ip: 23.20.20.52
Aktif Ziyaretçi: 0

Bugün Tekil: 127
Bugün Çoğul: 127

Toplam Tekil: 203538
Toplam Çoğul: 442128