Loading...
Rüstempaşa Mh. Gazi Paşa Cd. Hürriyet Sk. No:3 Merkez-Yalova
    info@alpaysurucukursu.com.tr
    0532 326 89 22
0 226 811 07 07
                   

Hakkımızda 

 

 


 

 


ALPAY Sürücü kursu Sayın Efkar ALPAY tarafından 2008 yılında kurulmuş olupKurucumuz Efkar ALPAY uzun yıllardır sürücü kurslarında direksiyon eğitmeni,
Trafik ve çevre bilgisi öğretmeni, Kurum Müdürlüğü ve kuruculuk yapmış olup, aynı zamanda ileri sürüş ve güvenli sürüş teknikleri uzmanlık belgelerine sahiptir. Yılların bilgi ve tecrübesi ile ALPAY Sürücü Kursunu hayata geçirmiştir. Kurumumuzun en önemli prensibi disiplin içerisinde ve işimizin ciddiyetini bilerek donanımlı, bilgili ve dikkatli sürücüler yetiştirmektir. Yalova merkezde bulunun şubemiz birinci sınıf araç gereçlerle donatılmıştır. Sıfır km 2021 Nissan JUKE’ lar ve BMW araçlar ile Türkiye'nin en gelişmiş araç simülatörleri ile eğitim verilmektedir. 

Alpay Sürücü Kursları 20 bin kişiyi ehliyet sahibi yapmış, trafikte güvenli araç kullanmalarını sağlamıştır. Unutulmamalıdır ki hiçbir başarı tesadüf değildir ve her başarı emek ister. Biz işimizi çok seviyor ve değer veriyoruz. Eğitim araç gereçlerimizin kalitesinden de anlaşıldığı gibi adaylarımızın takdiri ve memnuniyeti bizim için çok önemlidir.
Çünkü biz insana değer veriyor, hayatlarınızı önemsiyoruz.

Saygılarımızla Alpay Sürücü Kursları...

 

 NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

DERSLER

Usta öğreticilerimiz tüm adaylarımız ile özenle ilgilenir ve sizinle derse başlamadan önce sizin hakkınızda bilgi sahibi olur. Akan trafik eğitiminde yalnızca sizin eksiklerinize odaklanarak sadece sınava değil, sürücü olacağınız günlere hazırlar.

KONFORLU ARAÇLAR

Araçlarımız 2021 model nissan juke olup tamamen sıfırdır. Yüksek, geniş aynalı, büyük farlı, kullanıcı dostu bir araçtır. Sürüş esnasında park için ciddi avantajlar sağlamakla beraber sınavın bir parçası olan yokuş kalkışına da araçların yokuş kalkış desteği ile avantajı vardır.

BİZİM KALİTEMİZ, SİZİN AVANTAJINIZ

Türkiye'de yalnızca Alpay Sürücü Kursunda bulunan simülatör cihazımız sayesinde trafik stresi olmadan araç kullanmayı öğretiyoruz. Türkiyede'ki durumun aksine ilk akan trafik dersinizde aracı hali hazırda kullanmayı bilerek araca oturuyorsunuz. Bu sayede akan trafik eğitiminiz çok daha verimli geçiyor. 

ESNEK EĞİTİM SAATLERİMİZ

Direksiyon derslerimiz her ders 2 saat olmak üzere toplam 7 ders olmaktadır. Sizin müsait olduğunuz saatlere göre esneklik sağlamak için hafta sonu ve hafta içi gruplarımız mevcuttur.