Loading...
Rüstempaşa Mh. Gazi Paşa Cd. Hürriyet Sk. No:3 Merkez-Yalova
    info@alpaysurucukursu.com.tr
    0532 326 89 22
0 226 811 07 07
                   

A2 MOTOSİKLET EHLİYETİ

A2 Ehliyet,A2 Motor Ehliyeti, Motosiklet Ehliyeti, Motor Ehliyeti A2 ,Motosiklet eğitimleri,A2 Motosiklet sınavları,Motor Ehliyeti Fiyatları, A2 Ehliyet Fiyatları,A2  Ehliyeti Fiyatları,Motor Direksiyon Sınavı,Motor Ehliyeti İçin Gerekli belgeler,A2 Ehliyet Kursu Kadıköy,Motor Ehliyeti Eğitimleri,Motosiklet Direksiyon,Motosiklet  Sürüş Eğitimi,Motor ehliyeti sınav tarihleri,Motor Ehliyeti Bizim uzmanlık alanımız,Motor Ehliyeti Nasıl Alınır,Yalova da A2 Ehliyeti Fiyatları ,Yalova da A2 Ehliyeti  Fiyatları,A2 motor Ehliyeti için gerekenler,A2 Motor Ehliyeti 2016,A2 Motor Ehliyeti Kayıt tarihleri,A2 Yalova Motosiklet Ehliyeti,Yalova A2 Motosiklet Ehliyeti,A2  Ehliyeti Eğitimleri,Yalova Motor Eğitimleri,A2 Motosiklet Eğitimi Yalova,A2 Ehliyeti Yalova,A2 Motor ehliyeti almak istiyorum,A2 Ehliyeti nereden alabilirim. 
 Yalova'nın En Kaliteli Ehliyet Kursu ve Yalova'nın En İyi Sürücü Kursuna Hoş Geldiniz Motosiklet Eğitimleri Bizim  Uzmanlık Alanımızdır

Yalova'da Motosiklet Ehliyetinin Tek adresi Alpay Sürücü Kursu.

Kalitenin Adresine Alpay Sürücü Kursuna Hoşgeldiniz 

  Bize Ulaşmak için: 0226-811-07-07   0532-326-89-22 

A2 Motosiklet Eğitimi Araçlarımız Motosiklet Eğitim Alanımız

SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ CANLI DESTEK EKİBİMİZE ANLIK OLARAK CANLI CANLI SORABİLİRSİNİZ.

Ayın ilk günü Kayıt İçin Son Gün

Sürücü kursumuzda pandemiden dolayı tüm sağlık ve hijyen önlemleri alınmış olup, güvenle eğitimlerinizi alabilirsiniz. Sınıflarımızın her biri 55 m2 olup yaklaşık  2 m2 'ye bir kursiyer düşmektedir.Araçlarda direksiyon eğitimleri birebir yapılmakta olup,her adayın ateşi ölçülerek,dezenfektan yapılarak adaylar araca maske ile alınmaktadır.Covit 19 ile ilgili olarak her hangi bir endişe duymadan kursumuzdan güvenle eğitimlerinizi ve ehliyetinizi alabilirsiniz.Herkese sağlıklı günler dileriz.
-A2 Motosiklet ehliyeti ile 500 cc ye kadar olan motosikletleri kullanabilirsiniz, daha yüksek cc li
  motor kullanmak istiyorsanız A sınıfı almanız gerekir.
 -Haftanın her günü sizin istediğiniz saatlerde 12 saat uygulamalı direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

-Mevcut bir ehliyeti olanlar test sınavından muaf olup, kayıt olduktan en geç 3 hafta sonra sadece direksiyon
 sınavına girip ehliyet alabilirler
.
-Mevcut bir ehliyeti olmayanlar aynı ay içinde test sınavına girip3 hafta içerisinde uygulamalı direksiyon sınavına girip ehliyet alabilirler.

A2 Motosiklet Ehliyeti Tanımı:
-A2 Motosiklet Ehliyeti 11 kw ile 35 kw arasında ve Gücünün Ağırlığına oranı 0,2'yi geçmeyen
 motosikletlerdir
.

-18 Yaşını doldurmuş ve 19 yaşından gün almış olanlar125 cc üzeri ve takriben de 500 cc'ye
 kadar 35 kw'yı geçmeyen (Yani 47 hp'yi Geçmeyen ) tüm motosikletleri kullanabilirler
.
-Vitesli motosiklet ile eğitim alıp sınava girenler, aynı şartlarda otomatik yani scooter tarzı
motosikletleri de kullanabilirler.
-Biz A2 eğitimini adayımızın daha önceden motosiklet tecrübesi yoksa önce honda cb 125 e
marka motosikletler ile başlatıyor, 150 cc çok daha güçlü motosikletler ile devam ediyor,en son
250cc   motosikletler ile eğitim veriyoruz. İsteyenlere ve durumu uygun olanlara honda cb500f
kullandırıp  tecrübe kazandırıyoruz. Sınava 150cc motosiklet ile giriyoruz
.

-Olması gerektiği gibi merdiven çıkar gibi kademeli olarak güvenli bir şekilde eğitim veriyoruz.
-Eğitimin Sonunda Motosiklet Kullanmayı Öğrenme ve Trafiğe Çıkma Garantisi Veriyor
 Bu Sözümüzün Altını Çiziyoruz. 


 

A2 OTOMATİK VİTES MOTOSİKLETLER
 A2 Vitesli motosikletler ile tüm şartları aynı olup, aynı şartlarda otomatik   vitesli yani scooter tarzı motosiklet ile eğitim alıp, sınava bu motosiklet ile   girenlerin ehliyetlerinde otomatik A2 yazar. Bu şekilde ehliyet alanlar aynı   şartlarda sadece otomatik vitesli motosikletleri kullanabilirler ve vitesli   motosikletleri kullanamazlar.
 ÖNEMLİ BİLGİ:
Kurs ücretleri 1 Ocak 2016'dan itibaren her ilde valilik tarafından oluşturulan  bir komisyon tarafından taban ücret olarak belirlenmiş olup; bu ücretin  altında kayıt yapan kurslar ve kayıt olan kursiyerler hakkında yasal işlem yapılır.Sebebi ise bu ücretin altında kayıt olan adaylar eğitim almamış,  kurslar   ise eğitim vermemiş kabul edilirler, buda usulsüz ve yasal  olmayan bir   uygulama olduğundan karayolları trafik kanununda  belirtildiği üzere iptal olunacak ehliyetler maddesinde usulsüz alınan  veya hile ile alınan ehliyetler h angi aşamada olursa olsun tespit edildiği  anda iptal olur ve aday ile kurs hakkında derhal yasal işlem başlatılır  denmektedir.Bu durumu göz önünde bulundurarak kurs seçimi  yapmanızı önemle öneririz.

 

''Mevcut bir Ehliyeti Olanlar Sadece Direksiyon Sınavına Girerler Yazılı Sınavdan Muaftırlar''
Okumanızı tavsiye ederiz:
-Öncelikle bilinmesi gereken biz sadece ehliyet kursu değiliz. Motosiklet sevenler kulubü olan, gezi grupları olan bir ekibiz. Detaylı bir motosiklet eğitimi için bizimle iletişime geçin. Uzman eğitmenler ve 12 adet honda motosikletler ile sizin belirlemiş olduğunuz zamanlarda birebir uygulamalı eğitim veriyoruz.
-Kayıt yaptıracağınız kursa lütfen kaç saat ve nasıl eğitim vereceğini sorunuz.
-Sınav vitesli ve kursun motoru ile 35 dakika yapılıyor.
-Tek hata da başarısız sayılıyorsunuz mutlaka eğitiminizi alınız.
-Sınavdan başarısız olmanız durumunda her sınav için en az 495 tl daha ek ücret ödemek zorunda kalırsınız.
 

A2 MOTOR EHLİYETİ SINAVI DEĞERLENDİRME FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Eğitimlerimizi Sadece Sınavı Geçmeye yönelik değil trafikte güvenli motosiklet kullanmaya yönelik veriyoruz. Bizden aldığınız eğitimden sonra kesinlikle başka bir yerden çeşitli markalar adı altında veya her ne olursa olsun başka bir desteğe ihtiyecınız olmayacaktır.
Trafiğe çıkabilmek ve sınavda başarılı olmak için doğru bir yer doğru bir eğitim kurumu seçin aksi halde iyi bir eğitim alamazsanız, direksiyon sınavı 35 dk sürmektedir bir sinyal bile sınavdan kalmanıza neden olabilir.A2 motosiklet eğtimi için 3 adet motosiklet eğitim aracıız bulunmaktadır.Size uygun zamanlarda her geldiğinizde 2 saat dolu dolu bir eğitim alabilirsiniz.
Yalova Alpay Sürücü Kursu Yalova'da Motosiklet eğitminin markasıdır.
 
 
 
KALİTENİN ADRESİNDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE...
 

 


 

 


 

A2 Ehliyet,A2 Motor Ehliyeti,  Motosiklet Ehliyeti, Motor Ehliyeti,  Motosiklet Eğitimleri, A2 Ehliyeti,Kadıköy Motor Ehliyeti,Yalova A2 Ehliyet,Motosiklet Ehliyeti Sınav Tarihleri,Motor Ehliyeti Sınavları,A2 Ehliyet Fiyatları,A2 Ehliyet Ücretleri,Motor Ehliyeti Fiyatları,Motosiklet Ehiyeti Fiyatları,Çınarcık A2 Motor Ehliyeti,Anadolu Yakası Motosiklet Ehliyeti,Bizim Uzmanlık Alanımız